12 grudnia 2009

12 grudnia 2009 - sobota rusza jedyna i największa impreza ślubna w Płocku skierowana do par, które pragną wejść w związek małżeński i zorganizować wesele. Podczas IV Płockich Targów Ślubnych swoje oferty zaprezentuje ponad 30 firm z Płocka i okolic. Bardzo licznie będą reprezentowane domy i sale weselne, których powstało ostatnio w okolicy nie mało. Powoli zaczyna się w tej dziedzinie "walka" o klienta. Zabiegają o nich równie mocno płockie hotele, czego przykładem jest obecność na targach po raz pierwszy hotelu Tumskiego oraz hotelu Kawallo, który ufundował główną nagrodę targów w postaci romantycznego weekendu z atrakcjami dla wylosowanej podczas imprezy młodej pary.

Ciekawie zapowiadają się oferty znaczących, płockich salonów ślubnych. Coś co ucieszy przede wszystkim panie to pokazy sukien ślubnych z najnowszych kolekcji na rok 2010. Tym razem wybieg dla modelek będzie oblegany niemal przez cały dzień, ponieważ pokazy swoich kolekcji ślubnych zapowiedziały takie salony jak: Galeria Ślubna, Gala, L'amour, oraz sierpecka firma Ewtex. Tu też, nie zapominając o Panach, firma Ewtex zaprezentuje swoją kolekcję garniturów ślubnych. Obok sukien i garniturów swoją kolekcję koktajlowo-wieczorową pokaże firma MAKALU. Będą to eleganckie stroje skierowane do świadkowych, druhen oraz mam, które przy tej okazji mogą znaleźć strój dla siebie na tą specjalną okazję.

Salony kosmetyczne na swoich stoiskach przygotowują pokazy makijażu ślubnego jak również zaproponują serię zabiegów kosmetycznych, które panie i panowie przed ślubem mogą wykonać w gabinetach i salonach SPA.

Pary, które nie wybrały jeszcze fotografa czy kamerzysty, nie muszą się martwić. Studia Foto-Video, które potwierdziły już swój udział w Płockich Targach Ślubnych planują na swoich stoiskach zaprezentować "próbki" swoich możliwości. Zainteresowane przyszłe pary młode będą mogły zobaczyć przykładowe filmy i fotoreportaże ze ślubu, wesela oraz sesji plenerowej. Na miejscu będzie można zapoznać się z jakością usług, porównać ceny a nawet podpisać umowę.

Wstęp na imprezę targową dla odwiedzających jest płatny 10 złotych od osoby. Bilety można nabyć w Galerii Ślubnej przy ul. Kolegialnej 43a. Każdy bilet zawiera kupon konkursowy, który upoważnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej (weekend dla Pary Młodej w hotelu Kawallo) oraz pozostałych cennych nagród ufundowanych przez wystawców Płockich Targów Ślubnych.Patroni medialni:

Copyright 2009 © by wesele.plock.pl. All rights reserved.
Wszystkie nazwy i znaki firmowe lub towarowe użyte na stronie należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.